Data: 28.04.2019 ( niedziela ) godzina: 15.00

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 4 „Samochodówka” ul. Sobieskiego 344

W najbliższą niedzielę żółto – czerwoni po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na ligowy parkiet. Przeciwnikiem ich będzie drużyna AZS Bydgoszcz.

Tytani, fotel wicelidera, zapewnili sobie już nieco wcześniej, dlatego wynik tego meczu nie wpłynie na miejsce w tabeli. Trener Wejherowian – Piotr Rembowicz zapowiada jednak walkę o zwycięstwo:

” Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ten mecz nie wpłynie na naszą pozycję w lidze, niemniej jednak będziemy chcieli go wygrać zarówno dla nas jak i naszych kibiców. Mam jednak plan taki, żeby każdy z mojego zespołu wszedł na parkiet i pokazał się ze swojej najlepszej strony. Chciałbym, żeby to było takie podziękowanie dla kibiców za to, że nas tak licznie wspierali przez cały sezon. Liczę na to, że dobrze rozpoczniemy zawody i będziemy mogli je kontrolować do samego końca. W obronie oczywiście musimy zagrać bardzo mocno, żeby klub z Bydgoszczy nie zdobył za dużo bramek.” – dodaje Rembowicz.

Początek rywalizacji w Wejherowie o godzinie 15. Wstęp jak zawsze darmowy. Dodatkowo klub przygotował dla kibiców szereg atrakcji które zaczną się już od godziny 13. W planach są dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych, pokaz straży pożarnej, punkty gastronomiczne oraz szereg konkursów i zabaw dla każdego.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)