W miniom weekendzie swoje mecze rozegrały nasze obie drużyny seniorskie.

Panowie we własnej hali podejmowali Warmię Energa Olsztyn. Dla obu ekip ten mecz miał być przełomowy, ponieważ obie ekipy zanotowały serię bez zwycięstwa. Początek był dla Tytanów wymarzony, ponieważ już po kilku minutach prowadzili 4:1 oraz mieli wyraźną przewagę.

Zespół z Olsztyna szybko jednak odrobił straty, a seria strat naszych zawodników spowodowała wyraźną przewagę przyjezdnych. Do przerwy przegrywaliśmy różnicą aż 6 bramek (9:15).

W drugiej części ruszyliśmy do odrabiania strat, grając przy tym bardzo skutecznie w obronie. W ataku świetny zawody rozgrywał niezawodny Przemysław Warmbier, a wspomagał go doświadczony Robert Wicon oraz skutecznie wykonujący rzuty karne Sławomir Jurkiewicz. W bramce piękne interwencje notował Szymon Cholcha. Na tablicy wyników był wynik 18:20 i wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze do odrobienia strat.

Niestety nieuznany karny, strata i dwuminutowa kara naszego zawodnika pozwoliły ponownie graczom z Warmii wyjść na znaczące prowadzenie. Ostatecznie przegraliśmy 22:27 i notujemy już 10 mecz ligowy bez zwycięstwa.

Swoje wyjazdowe spotkanie rozegrały też panie, które dzielnie walczyły w Lubiczu. Po bardzo wyrównanym spotkaniu przegrały z miejscowymi 31:29.