Przed Tytanami 14 seria spotkań 1 ligi i wyjazd do Elbląga, gdzie nasi szczypiorniści zmierzą się z doświadczonym KS Meble Wójcik.

Na pewno Wejherowianie mają tam coś do udowodnienia, ponieważ w rundzie jesiennej przegrali u siebie wysoko 27:40. Dobrze byłoby także pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie, które dałoby jeszcze więcej wiary w siebie.

Zadanie na pewno nie będzie łatwe, pomimo tego, że zespół z Elbląga uległ dosyć łatwo w ostatniej kolejce na wyjeździe Gwardii Koszalin 31:24. Gospodarze podobnie jak nasz zespół „walczą o życie” i każde 3pkt mają w tym przypadku podwójne znaczenie. Oba zespoły dzieli 7 pkt, KS Wójcik ma ich na swoim koncie 11, Tytani 4, więc w przypadku wygrania Wejherowian zrobi się naprawdę gorąco w dolnej części tabeli.

W zespole Tytanów na szczęście nie ma żadnych kontuzji i wszyscy zawodnicy są w pełni gotowi do gry. W niezmiennie świetnej dyspozycji jest Przemysław Warmbier, który od początku rozgrywek rzucił już 81 bramek i plasuje się na 5 pozycji w tabeli strzelców. W zespole z Elbląga szczególną uwagę trzeba będzie zwrócić na Rafała Stępienia z 64 trafieniami.

Początek spotkania 22 lutego o godzinie 17 w Elblągu. Odległość nie jest wielka, więc tym bardziej zapraszamy naszych kibiców na mecz.