LIGA „MŁODYCH TYTANÓW”

Wejherowska Liga „Młodych Tytanów” skierowana jest do najmłodszych piłkarzy ręcznych, czyli chłopców klas V-VI szkól podstawowych i ma na celu promować aktywny sposób spędzania wolnego czasu jak i zachęcać do uprawiania piłki ręcznej.

Wejherowska Liga „Młodych Tytanów” rozgrywana jest systemem turniejowym, na który składa cykl 4 turniejów rozgrywanych co dwa miesiące. Podczas turnieju rozgrywane są dodatkowo mecze najmłodszych czyli uczniów III-IV klas szkół podstawowych

W rozgrywkach biorą udział szkoły nie tylko z Wejherowa, ale z całego powiatu wejherowskiego: SSP Orle, SSP Gościcino, SSP Nowy Dwór Wejherowski, SP 6 Wejherowo, SP 11 Wejherowo występująca jako założony w 2012 roku UKS „Jedenastka” Wejherowo.

Na bazie zawodników występujących w lidze zostaną zgłoszone na sezon 2014/2015 dwie drużyny do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim: Chłopcy rocznik 2002 oraz Chłopcy rocznik 2003 i młodsi.

Kolejnym sukcesem czteroletniej pracy z dziećmi jest zgłoszenie dwóch drużyn młodzieżowych Młodzika oraz Juniora Młodszego do rozrywek wojewódzkich. W obydwu drużynach są zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w rozgrywkach Wejherowskiej Ligi „Młodych Tytanów”.