PIKNIK Z PIŁKĄ RĘCZNĄ

Piknik  jest dla Tytanów Wejherowo jedną z najważniejszych imprez sportowych w każdym roku

Ponieważ jest on podsumowaniem każdego sezonu  i podziękowaniem dla wszystkich tych którzy byli z Nami przez cały ten czas, czyli Kibiców, Sponsorów, Lokalnych Mediów, Lokalnych Władz Miasta i Powiatu, Zawodników, oraz wiele innych osób które z nami współpracują. 

Na pikniku całe rodziny znajdą coś dla siebie, jak zawsze nie zabraknie mnóstwo gier i zabaw oraz wspaniałych konkursów z nagrodami 🙂

Bardzo ważne jest że u Nas każde dziecko wygrywa wystarczy wziąć udział w konkursie 🙂 a otrzyma talonik który zrealizuje w dowolnie wybranym przez siebie sposób np: zabawka lub catering.

Będziemy mogli skorzystać z przygotowanego cateringu w postaci grilla, kawy ,ciastek, popcornu, waty cukrowej, lodów i wiele innych – Przypominamy że dla posiadaczy Kart Kibica cały catering gratis.

Oczywiście nie zabraknie zamków oraz zjeżdżalni dmuchanych (co roku jest ich aż 5 różnego rodzaju) oczywiście wszystkie są za darmo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Będzie to również okazja aby wręczyć puchary oraz nagrody dla zawodników oraz zawodniczek Wejherowskiej Ligi Piłki Ręcznej Tytanów i Mlodych Tytanów.