Termin: sobota 22.04.2017 godz 18.00 Hala ZS nr 1 Wejherowo ul. Śmiechowska 36

W najbliższą sobotę, naszych szczypiornistów czekać będzie nie lada wyzwanie, bowiem do Wejherowa przyjeżdża lider tabeli MKS Grudziądz. Rywale, którzy aspirują do awansu, stracili w tym sezonie zaledwie trzy punkty, ulegając wiceliderowi tabli – Gwardii Koszalin i remisując z Orkanem Ostróda. Pozostałe mecze, podopieczni Sylwestra Ziółkowskiego, zdecydowanie wygrali. Warto dodać, że porażkę odnieśli w pierwszej kolejce sezonu, czyli od września ubiegłego roku są niepokonani. Jednak jak zapowiada trener naszego zespołu, Paweł Paździocha, żółto – czerwoni tanio skóry nie sprzedadzą…

„Wiemy, że Grudziądz jest kandydatem do awansu i będą chcieli łatwo z nami wygrać. My oczywiście wytoczymy „najcięższe działa jakie mamy i liczę na sporo walki w tym meczu. Nie jesteśmy faworytem i dlatego będziemy grali bez presji, a to sprawia, że wynik może być sprawą otwartą „ – dodaje szkoleniowiec Tytanów.

Goście co prawda będą grali o awans, ale i Wejherowianie mają o co walczyć. W ostatniej kolejce bowiem Sambor Tczew wygrał z Wybrzeżem Gdańsk i tym samym wyprzedził naszą drużynę w ligowej tabeli. Sobotnie spotkanie na pewno przyniesie sporo emocji i walki na parkiecie. Szczególnie uważać trzeba będzie na parę strzelców Kruszewski – Suwisz, którzy łącznie zdobyli ponad 260 bramek. W rundzie jesiennej, Tytani przegrali z MKS Grudziądz 27:35, dlatego teraz będzie dobra okazja do rewanżu. Początek sobotniego spotkania o godzinie 18.00. Wstęp jak zawsze darmowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Rzecznik prasowy KS TYTANI

Dariusz Jankowski