TYTANI_plakat_A3_21

Już w najbliższą sobotę 21,10 o godz.18.00 na hali ZS nr 1 w Wejherowie rozegramy 3 kolejkę spotkań w ramach II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Jeziorak Iława to wielka niewiadoma ligi, do tej pory rozegrał 4 spotkania i zgromadził 4 punkty i zajmuje 6 lokatę w lidze(1 zwycięstwo w Czersku, 1 remis i przegrana w karnych w Bydgoszczy oraz 2 porażki w Gdańsku oraz u siebie z Gryfinem) trudno powiedzieć coś o zespole poza tym że w swoich szeregach posiada kilku bardzo doświadczonych graczy z przeszłością oraz sporo młodzieży. My mamy 3 punkty po 2 meczach i zajmujemy 7 lokatę.

Na to spotkanie trzeba być skoncentrowanym od samego początku i narzucić swój styl gry. W końcu to My jesteśmy faworytami i musimy to udowodnić na parkiecie. Innego scenariusza jak 3 punkty dla Wejherowian nie wyobraża sobie trener drużyny Paweł Paździocha.

Zapraszamy serdecznie – oczywiście Wstęp Wolny

A o godz. 16.00 również na hali ZS nr 1, swój mecz rozgrywać będą Nasi juniorzy młodsi a przeciwnikiem będą  GKS Kartuzy, przyjdź i sprawdź jak młodzi radzą sobie w lidze.

Na meczu można zakupić Karty Kibica – Dołącz do Nas i pokochaj ręczną jak My.