28232e87509dedeadc0cd2b6a94ea3f5_L

KRS

Aby wspomóc Nasz Klub i naszych podopiecznych, wystarczy wypełnić standardowy formularz rocznego zeznania podatkowego PIT i wpisać naszą nazwę – Klub Sportowy „Tytani” Wejherowo  i numer naszego KRS , 

0000498364

Wylicz 1% podatku i wesprzyj Nas tym prostym sposobem.

Rozwój tak pięknej dyscypliny sportu jak PIŁKA RĘCZNA w Wejherowie i Naszym całym  Powiecie jest także w twoich rękach.

Czeka Nas jeszcze mnóstwo pracy aby w pełni odbudować szczypiorniaka w Wejherowie, dlatego też zdecydowaliśmy się pójść krok dalej i postarać się o status Organizacji Pożytku Publicznego który otrzymaliśmy bez najmniejszego problemu w mijającym 2014 roku.

Z góry dziękujemy wszystkim ludziom którym sport nie jest obojętny za pamięć o NAS i oddanie jakże cennego każdego grosza na stowarzyszenie Tytanów.

Prosimy o namawianie bliskich, znajomych oraz firmy do zaufania Naszemu Stowarzyszeniu a na pewno WAS nie zawiedziemy.

Jeszcze raz namawiamy, prosimy i dziękujemy.

Zarząd KS Tytani Wejherowo.