tytani-plakat-a3-26-09-20181.jpg

Data: 29.09.2018 (sobota ) godzina: 19.00

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 4 „Samochodówka” ul. Sobieskiego 344

W najbliższą sobotę, piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo po raz pierwszy w tym sezonie ligowym wybiegną na parkiety własnej hali. Dodajmy, że całkowicie nowej, bowiem od września tego roku, swoje mecze będą rozgrywać w Powiatowym Zespole Szkół nr 4, czyli popularnej „samochodówce”. Przeciwnik, z jakim przyjdzie im się zmierzyć, to doświadczony zespół AZS UMK Toruń. Jednak jak zapowiada trener żółto – czerwonych, Piotr Rembowicz, jego zespół będzie grał tylko o zwycięstwo:

” Oczywiście będziemy walczyć o trzy punkty, nie chcę ferować wyniku spotkania, ale liczę na bardzo dobrą grę mojego zespołu, a wtedy o wynik będę spokojny. Po ostatnim spotkaniu z Kętrzynem widziałem kilka błędów w grze naszej drużyny, dlatego przed meczem z Toruniem, będziemy pracować na treningach, aby je jak najszybciej wyeliminować. Znany jestem z tego, że lubię grać bardzo mocno w obronie, dlatego będę starał się wprowadzić dodatkowe ustawienia, aby jeszcze bardziej zneutralizować rywala.”

Zespół AZS w tym sezonie nie rozpieszcza swoich kibiców. Obydwa wyjazdowe spotkania przegrał różnicą kilkunastu bramek ( z MKS Brodnica 24:44, ze Szczypiorniakiem Olsztyn 20:32 ). W Toruńskim zespole na pewno wyróżnia się duet Rzymkowski – Szabłowski, którzy wspólnie zdobyli dla swojego zespołu 20 bramek.

” Zdajemy sobie sprawę, że kluby uczelniane trochę później rozpoczynają przygotowania do sezonu, więc może być to dla nas jakiś plus, jednak zawsze przestrzegam chłopaków przed brakiem koncentracji. Jak zawsze powiadam, to przeciwnik ma się dostosować do nas a nie my do niego. Tego się będę trzymał i liczę na dobre zawody.” – dodaje Rembowicz.

Zawodnicy Tytanów, długo czekali, aby zaprezentować się przed własną publicznością w nowej hali i jak mówi obrotowy – Robert Wicon, są gotowi na sobotnie spotkanie:

” Ciężko ćwiczymy na treningach, bo nie chcemy zawieść kibiców i wygrać to spotkanie. Jak zawsze damy z siebie wszystko i zostawimy zdrowie na boisku. Jestem dobrej myśli, bo cieżko przepracowaliśmy okres przygotowawczy, dlatego zachęcam wszystkich do przyjścia na mecz i dopingowaniu naszej drużyny. ”

Początek spotkania w Wejherowie o godzinie 19. Wstęp, jak zawsze, darmowy. Serdecznie zapraszamy.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)