KARTA KIBICA sezon 2018/19

KARTA KIBICA

NOWE KARTY KIBICA na sezon 2018/2019
01.10.2018 ruszyła już 7 odsłona Kart Kibica,
Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi że coraz więcej osób wspiera i kupuje Nasze Karty Kibica. Co daje karta Kibica Tytanów ? To pytanie często słyszymy od nowych członków Klubu Kibica!!! 

Pierwszą najważniejszą ideą Kart jest fakt że każdy kto zakupi Naszą kartę musi mieć świadomość że wspiera rozwój sportu.Wspiera rozwój piłki ręcznej nie tylko w Wejherowie ale w całym Powiecie.


Świadomość że wspiera Nas w organizacji meczów na poziomie II ligi, że wspiera zorganizować amatorską Wejherowska Ligę Piłki Ręcznej Tytanów oraz Młodych Tytanów i Tytanek, że wspiera zorganizowanie Pikniku oraz Mikołaja z Tytanami, że wspiera dziecięce oraz młodzieżowe rozgrywki na poziomie ogólnopolskim, od wielu sezonów zgłaszamy maksymalną liczbę grup młodzieżowych bo aż 8, te Kluby co posiadają chociażby 2 drużyny zgłoszone do rozgrywek krajowych wiedzą ile to kosztuje pracy oraz pieniędzy- zgłosiliśmy 2 grupy chłopców rocznik 2006, 2007 i młodsi oraz młodzika, juniora młodszego, juniora starszego.

Od tego sezonu zaczynamy także pracę z dziewczynkami, które również zostały zgłoszone do rozgrywek krajowych. A mowa tutaj o dziewczętach z rocznika 2006 i 20007 i młodsze oraz juniorki młodsze.

Do tego wspierasz wiele innych inicjatyw w które angażuje się Nasze stowarzyszenie. To właśnie Wy dokładacie jakże ważną cegiełkę do naszej działalności, to dzięki takim Wam napełniamy baterie do dalszej pracy, za co serdecznie i z całego serca dziękujemy.

Drugi ważny profit dla posiadacza Naszej Karty jest taki że dostaje od Klubu darmowy poczęstunek (catering) na wszystkich Naszych imprezach sportowych
„Ważne- Jedna Karta Kibica upoważnia jedną osobę” (Na kartach jest wydrukowane imię i nazwisko)

Trzeci profit dają firmy które honorują Naszą Kartę.
O szczegóły rabatu należy pytać sprzedawce.
Firm z roku na rok jest coraz więcej co Nas bardzo cieszy że stajemy się marką godną zaufania a karty nabierają dla posiadacza dodatkowej wartości
Poniżej list firm:
1. Pizzeria Alcatraz – http://www.pizzeria-alcatraz.pl/ lub https://www.facebook.com/pages/Pizzeria-Alcartaz/271745372938620 – 20%rabatu na wszystko
2. Odzyweczki.pl – http://odzyweczki.pl/ – gratisy
3. Sklep Tygrysek – http://www.etygrysek.pl/ – 5 %rabaty

!!! Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu !!!
Robert Wicon tel. 600-983-360
Remigiusz Sałata tel. 790- 884-368

!!!!!!!!!! DOŁĄCZ DO NAS I POKOCHAJ RĘCZNĄ JAK MY!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!! Koszt Kart Kibica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karta jest ważna od 01.10. 2018 do 30.09. 2019

– 100 zł rocznie – dla mężczyzn powyżej 19 roku życia.
(wychodzi zaledwie 8zł mies.)
– 50 zł Karta Junior i Kobiety – dla dzieci, kobiet, oraz studentów do 23 roku życia po okazaniu legitymacji studenckiej.
– oraz nowość karta VIP – 1000 zł rocznie
„Ważne- Jedna Karta Kibica upoważnia jedną osobę na catering (poczęstunek) na meczach II ligi oraz imprezach organizowanych przez Nasz Klub” (karta jest imienna)

!!!!!!!!!!! DOŁĄCZ DO NAS I POKOCHAJ RĘCZNĄ JAK MY 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s