Data: 07.10.2018 ( niedziela ) godzina: 16.00

Miejsce: Gdańsk Przymorze – Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63

Po dwóch meczach ze słabszymi rywalami, przyszedł czas na rywala z górnej półki. W najbliższą niedzielę zespół Tytanów Wejherowo czeka spotkanie wyjazdowe z SMS II ZPRP Gdańsk. Przeciwnik w tym sezonie nie stracił jeszcze punktów i to on jest stawiany jako faworyt tego spotkania. Wejherowianie jednak nie składają broni i obiecują walkę o zwycięstwo:

” Wiemy, że mecz jest z gatunku tych najtrudniejszych w lidze, ale jedziemy tam, aby powalczyć i zagrać dobrą piłkę. Jestem dobrej myśli, bo zawodnicy ciężko trenują i na pewno będą walczyć. Myślę, że możemy zaskoczyć przeciwnika naszą silną obroną, oraz pressingiem w grze. Są oczywiście elementy które musimy sobie poukładać przed tym meczem, ale liczę, że wszystko uda się zgrać przed zawodami” – powiedział trener żółto – czerwonych, Piotr Rembowicz.

Wczoraj wejherowianie rozegrali sparing z pierwszoligowym zespołem GKS Żukowo który zdaniem szkoleniowca Tytanów wypadł bardzo dobrze:

” Jestem zadowolony z tej jednostki treningowej. Nie był tu ważny wynik spotkania, bo ustalenia dotyczącej gry były odmienne niż w normalnym meczu. Chłopaki pokazali się z mocnej strony, dlatego jestem dobrej myśli przed zabliżającym się spotkaniem.” – dodaje Rembowicz.

Tytani na pewno będą musieli uważać na Filipa Witkowskiego który w trzech rozegranych spotkaniach, zdobył 25 bramek. Groźni są również Wiktor Krajnik oraz Michał Olejniczak, którzy potrafią celnie rzucać do bramki. Dodajmy, że w ubiegłym sezonie, wejherowianie dwukrotnie ulegli gdańszczanom, którzy w całym sezonie tylko raz schodzili z parkietu w roli przegranego. Na pewno więc kibiców czekają nie lada emocje. Początek spotkania w Gdańsku o godzinie 16.

Rzecznik prasowy KS TYTANI   (Dariusz Jankowski)