Data: 13.10.2018 ( sobota ) godzina: 14.00

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 4 „Samochodówka” ul. Sobieskiego 344

Tytani Wejherowo, po efektownym zwycięstwie z zespołem SMS ZPRP II Gdańsk podejmą kolejną drużynę która w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku porażki. Przeciwnikiem ich będzie tym razem KPR Gryfino. Sobotni rywal w czterech meczach odniósł same zwycięstwa, odprawiając z kwitkiem takie drużyny jak MKS Grudziądz, MKS Brodnica, czy olsztyński Szczypiorniak. Dlatego zdaniem trenera żółto – czerwonych Piotra Rembowicza, spotkanie to będzie równie trudne, jak ich ostatni mecz.

” Przeciwnik jest z górnej półki. Nie przegrał dotąd żadnego spotkania, a zawsze był gdzieś w górnej części tabeli i jest zwyczajnie bardzo groźny. To, że wygraliśmy w Gdańsku nie oznacza, że bardzo dobrze zagraliśmy. Popełniliśmy tam szereg błędów które musimy poprawić. Musimy zagrać jeszcze dokładniej w obronie, popełniać mniej błędów technicznych podań – chwytów i polepszyć grę w kontrze. Jeśli to się uda to na pewno będziemy z nimi walczyć. ” – powiedział trener żółto – czerwonych, Piotr Rembowicz.

W wejherowskim zespole, może zabraknąć kilku graczy. Na urazy narzekają Robert Wicon, Piotr Jankowski, Przemysław Kudełka oraz Radosław Sałata dlatego trener Rembowicz już teraz zastanawia się jak ustawić zespół w przypadku braku tych zawodników.

” Wciąż nie wiemy jakim składem przyjdzie nam zagrać, czy choćby trenować. Jeśli zawodnikom nie przejdą urazy, zmuszony będę mocno rotować składem. Na razie mamy jeszcze trzy treningi i w piątek wszystko się wyjaśni, jeżeli chodzi o skład.” – dodaje Rembowicz.

Wśród rywali na pewno wyróżnia się Lucjan Galus który trafił do bramki rywali 27 razy. Tą samą ilość trafień ma również zawodnik Tytanów Wejherowo – Radosław Sałata, dlatego zapowiada się również ciekawy pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami. Początek rywalizacji w Wejherowie o godzinie 14. Wstęp jak zawsze darmowy.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)