Data: 08.12.2018 ( sobota ) godzina: 17.00

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 4 „Samochodówka” ul. Sobieskiego 344

Piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo, po wyjazdowym zwycięstwie z Borowiakiem Czersk, tym razem powalczą o ligowe punkty we własnej hali. W dwunastej kolejce drugiej ligi, podejmą zespół Jezioraka Iława. Rywal, z którym przyjdzie się zmierzyć żółto – czerwonym, zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze z czternastoma punktami na koncie. Wygrał dotychczas pięć spotkań, a w sześciu musiał uznać wyższość rywali. Dlatego zdaniem trenera Wejherowian – Piotra Rembowicza, trzeba powalczyć w tym meczu o komplet punktów:

” Jeziorak jest rywalem jak najbardziej w naszym zasięgu i oczywiście zrobimy wszystko, aby ten mecz wygrać. Rywal w tym sezonie gra mocno w kratkę i tak naprawdę nie wiemy w jakiej formie przyjedzie do nas. Będziemy zapewne walczyć w tym meczu, bo w drużynie wkradło się już delikatne zmęczenie materiału. Widać, że chłopaki są już trochę wyczerpani trudami sezonu i chcieliby odpocząć, ale do końca roku zostały zaledwie dwa mecze, więc trzeba się spiąć i je poprostu wygrać. W sobotę nie przewiduję jakiś specjalnych zmian. Zagramy naszą twardą obroną i postaramy się narzucić rywalowi swoje tempo gry. ” – podkreślił Rembowicz

Mecz z Jeziorakiem będzie ostatnim występem żółto – czerwonych, przed własną publicznością w tym roku. Początek sobotnich zawodów o godzinie 17. Wstęp jak zawsze darmowy.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)