Data: 16.03.2019 ( sobota ) godzina: 18.00

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 4 „Samochodówka” ul. Sobieskiego 344

Żółto – czerwoni, już jutro w godzinach popołudniowych zawalczą na własnym parkiecie o kolejne ligowe punkty. Rywalem ich, tym razem będzie, sąsiadujący w tabeli – zespół MKS Brodnica.

” Mecz ten będzie niezwykle ważny dla nas, bo rywal jest bezpośrednim sąsiadem w tabeli, a zwycięstwo pomoże nam powiększyć przewagę w lidze. Dodałbym, że chyba będzie to najcieższe spotkanie w tym sezonie. Niestety nie wiemy czy będziemy mogli skorzystać z gry Radosława Sałaty, który uskarża się na bóle. Jeśli Radek nie zagra, to mocno nam to skomplikuje ustawienie na rozegraniu. Nie mamy przecież już Tomasza Bartosia który uległ kontuzji. Zobaczymy więc jutro jak to będzie wyglądało i jak będę musiał ustawić drużynę. Oczywiście będziemy grali o zwycięstwo, bo taka myśl przyświeca drużynie. Chciałbym również, aby moi zawodnicy powrócili do taktyki która dawała nam zwycięstwa w rundzie jesiennej. Na to liczę, a jak będzie, przekonamy się na jutrzejszym meczu.” – dodaje trener Tytanów, Piotr Rembowicz

Rywale z Brodnicy, pierwszy mecz u siebie przegrali z Wejherowianami 30:39, a zatem można się spodziewać, że będą starali się wygrać zawody i tym samym zmniejszyć dystans jaki dzieli ich do Tytanów. Początek sobotnich zmagań o godzinie 18. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp jak zawsze darmowy.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)