W najbliższy weekend, a dokładnie sobotę 21.09. o godzinie 17:00, Tytani Wejherowo zadebiutują w pierwszoligowych rozgrywkach. Naszym przeciwnikiem będzie doświadczony zespół Gwardii Koszalin.

W zespole panuje wielka mobilizacja, ponieważ każdy chce jak najlepiej rozpocząć sezon. Nie obyło się jednak bez komplikacji, ponieważ ze składu wypadł czołowy strzelec – Radosław Sałata, który w ostatnich meczach sparingowych zerwał wiązadła krzyżowe i czeka na zabieg operacyjny. Przypomnijmy, że na początku tego roku to właśnie Radek został uznany sportową nadzieją naszego miasta. Wszystko mocno trzymamy za niego kciuki i będziemy go wspierać w szybkim powrocie do zdrowia i formy.

Optymistyczny jest za to powrót doświadczonego Tomasza Bartosia, który po raz kolejny udowodnił jak wiele znaczą dla niego występy w naszym zespole i po zerwaniu Achillesa w ciągu kilku miesięcy doszedł do pełnej gotowości.

Po za tym trener jak i zarząd nie eksperymentowali ze składem w okresie przygotowawczym i do rozgrywek Tytani przystępują w niezmienionej kadrze.

Pierwsze spotkanie na własnym terenie Tytani rozegrają dopiero 6 października o godzinie 16.