Zapowiada się kolejny emocjonujący weekend w hali wejherowskiej „Samochodówki”. Swoje mecze rozegrają nasze obie seniorskie ekipy.

Pierwsi na boisko wybiegną panowie (9.11, sobota – godz.18:00), którzy w 7 kolejce 1 ligi zmierzą się z wiceliderem tabeli – MKS Mazur Sierpc. Goście do tej pory odnieśli 4 zwycięstwa i tylko raz przegrali, dlatego przed naszymi zawodnikami nie lada wyzwanie. Wejherowska publiczność cały czas cierpliwie czeka na pierwsze zwycięstwo, gorąco wspierając naszą drużynę podczas każdego spotkania. Nasi zawodnicy podejdą do tego meczu niezwykle podbudowani ostatnimi dobrymi występami, zarówno w Pucharze Polski, jak i ligowym meczem z GKS Żukowo.

Następnego dnia (10.11, niedziela – godz.16:00) zagrają panie, które podejmą ostatnią drużynę tabeli – MKS Słupia Słupsk. Zarówno Tytanki, jak i zawodniczki ze Słupska nie odnotowały jeszcze zwycięstwa w lidze.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania!