Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli zawodnicy Tytanów w 1 lidze mężczyzn. Na wyjeździe pokonali KS Meble Wójcik 27:30, tym samym rewanżując się za porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek.

Mimo wyrównanego wyniku to nasi zawodnicy od początku prowadzili grę i cały czas mieli przewagę na gospodarzami. W bramce Elbląga świetne zawody rozgrywał bramkarz, który raz za razem chronił swój zespół przed utratą bramki.

W zespole Tytanów świetne wejście zanotował Przemysław Kudełka, który zastąpił kontuzjowanego Tomasza Bartosia. Cały zespół mocno pracował w obronie, stwarzał wiele sytuacji bramkowych. To bardzo dobra prognoza na następny mecz, który tym razem zostanie rozegrany w Wejherowie 29.02 z wiceliderem Nielbą Wągrowiec.

Skład Tytanów: Damian Nowosad, Sławomir Jurkiewicz (9 bramek), Grabowski Cezary (1 bramka), Wicon Robert (1), Tomasz Bartoś (3), Hubert Koss (1), Damian Kaniowski, Przemysław Kudełka (6), Przemysław Warmbier (6), Michał Przymanowski (1), Norbert Wejher, Marcin Wicki , Paweł Pitucha (1), Grzegorz Sikora.