Trwa czarna passa seniorskich zespołów Tytanów, które jak do tej pory w sezonie 2020/21 pozostają wciąż bez punktów.

Panowie po 8 kolejkach z bilansem bramkowym 197:259, zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Do końca rundy pozostały jeszcze dwa spotkania, jednak o pierwsze zwycięstwo będzie niezwykle trudno. Najpierw Tytani zmierzą się na wyjeździe z USAREM, który mimo, iż tego sezonu również nie może zaliczyć do najlepszych, jeszcze nigdy nie odniósł porażki w starciu z naszym zespołem. Na zakończenie we własnej hali podejmiemy aspirującą do awansu drużynę z Olsztyna. W ostatnim meczu z liderem z Grudziądza udowodniliśmy, że potrafimy nawiązać wyrównaną walkę i zagrać skutecznie zarówno w ataku, jak i obronie. Niestety mała konkurencyjność na wielu pozycjach, brak doświadczenia u młodych zawodników oraz trapiące od początku kontuzje, powodują, że sytuacja jest naprawdę trudna. Wszyscy mamy nadzieję, że seniorzy Tytanów przynosić będą jednak swoimi fanom jeszcze wiele radości.

Panie jak do tej pory rozegrały 5 spotkań, które zakończyły się 5 porażkami. Nie jest jednak tak źle jak wygląda to na papierze, ponieważ stawiająca w zeszłym sezonie pierwsze kroki w rozgrywkach drużyna, radzi sobie co raz lepiej. Gra jest bardziej poukładana, a ilość prostych błędów znacząco spadła. Bilans bramkowy 109:147 też jest całkiem przyzwoity, a każdy kto ogląda nasze panie widzi ich wielkie zaangażowanie w grę. Tytanki swój ostatni mecz rozegrają 28 listopada w Lubiczu, gdzie zmierzą się z tamtejszą Drwęcą.

Póki co pozostaje nam patrzeć w przyszłość z nadzieją, że sytuacja ulegnie poprawie. Na pewno podobnie jak w zeszłym sezonie potrzeba zwycięstwa, które tchnie w oba zespoły więcej pozytywnej energii.