Długo przyszło czekać zawodnikom i kibicom Tytanów na pierwsze zwycięstwo w sezonie, jednak obserwując formę i postawę drużyny na boisku, wszyscy powtarzali, że to kwestia czasu. Czasu niestety było co raz mniej i dopiero na 2 kolejki przed końcem doczekaliśmy się kompletu punktów.

USAR Kwidzyn w tym sezonie radził sobie ze zmiennym szczęściem, natomiast mecze z Tytanami raczej kojarzyły się im bardzo dobrze. Historia spotkań obu ekip jest bardzo długa, ponieważ pamiętają się jeszcze z występów z 2 ligi. Warto podkreślić, że do tego momentu Wejherowianie ani razu nie pokonali zespołu z Kwidzyna.

Passa kiedyś musiała się w końcu skończyć, a Tytani we własnej hali pokazali prawdziwy charakter. Najpierw zdołali odrobić 4 bramkową stratę, aby w samej końcówce wyjść na prowadzenie.

Mecz miał bardzo dramatyczny przebieg, w którym nie brakowało zwrotów akcji. Ale to właśnie w sporcie kibice kochają najbardziej i wszyscy, którzy tego dnia oglądali transmisję online na pewno się nie zawiedli.

Tytani ostatecznie pokonali USAR 32:31 i na 2 kolejki przed końcem mają 4 pkt. Aby dalej wierzyć w utrzymanie muszą w najbliższej kolejce pokonać SMS ZRP Kwidzyn.