Jeszcze nie opadł przysłowiowy kurz po meczu pucharowym z Usarem Kwidzyn, a już trzeba przygotowywać się do kolejnych zmagań ligowych. Tym razem w sobotę do Grodu Wejhera zawita drużyna SKF KPR Sparta Oborniki. Rywale wejherowian dotychczas przegrali w lidze obydwa mecze ( z Usarem Kwidzyn 24:30 oraz ze Szczypiorniakiem Olsztyn 29:32) i w lidze zajmują dziewiąte miejsce. Jak twierdzi szkoleniowiec Tytanów – Robert Wicon, sobotni rywal to dla jego drużyny wielka niewiadoma:

” Drużyna Sparty to dla nas jeszcze zagadka, zobaczymy w jakim składzie przyjadą na mecz. Nie mniej jednak, jeśli chcemy wygrać, a mnie interesuje tylko zwycięstwo to musimy być w stu procentach skoncentrowani przez sześdziesiąt minut, a nie przez dwadzieścia pięć czy trzydzieści. Musimy również poprawić skuteczność i zagrać na swoim dobrym poziomie. Na pewno wyciągniemy wnioski z meczu pucharowego z Usarem, aby taka druga połowa jaka miała ostatnio miejsce, nie powtórzyła się.”

Najskuteczniejsi dotychczas w ekipie gości to Hubert Narożny który zdobył pietnaście bramek, oraz Maciej Łesyk, strzelec dziesięciu goli. Początek sobotnich zmagań w wejherowskiej hali, o godzinie osiemnastej.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)