Piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo, po tygodniowej przerwie, wracają na ligowe parkiety. W najbliższą sobotę zmierzą się w Sierpcu z miejscowym MKS Mazurem.

„Jedziemy do Sierpca walczyć o trzy punkty, choć tak naprawdę rywale to drużyna nieprzewidywalna i nie wiadomo w jakim zestawieniu wyjdą na mecz”.– dodaje szkoleniowiec wejherowian, Robert Wicon.

W dotychczasowych trzech spotkaniach, piłkarze Mazura zdobyli trzy punkty wygrywając ostatnie spotkanie (24:22 ze Szczypiorniakiem Olsztyn) oraz przegrywając dwa pierwsze mecze. ” Nie będziemy patrzeć na dyspozycję rywali, tylko musimy skupić się na naszej dobrej grze. Będziemy dalej pracować nad koncentracją w czasie meczu, a także nad poprawą gry obronnej i skutecznym ataku.”dodaje Wicon.

Nie wiadomo czy w Sierpcu wystąpi czołowy zawodnik żółto – czerwonych – Przemysław Warmbier, decyzja zapadnie dopiero w najbliższy piątek. Dodajmy, że Tytani zajmują obecnie czwarte miejsce mając na koncie sześć punktów, drużyna Mazura, w ligowej tabeli zajmuje dziewiątą lokatę. Początek sobotniego meczu w Sierpcu o godzinie 18.30

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)