Piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo jeszcze nie mogą przygotowywać się spokojnie do świąt, bowiem w najbliższy weekend czeka ich zaległy mecz ligowy w którym na wyjeździe zmierzą się ze Szczypiorniakiem Olsztyn.

Najbliższy rywale Wejherowian, sezon zaczęli znakomicie. W pięciu pierwszych spotkaniach, wygrali aż cztery, notując tylko jedną porażkę. Później było już dużo gorzej bowiem ostatnie pięć meczów przegrali i zapewne będą chcieli wrócić na ścieżkę zwycięstw. Tytani po ostatnim zwycięstwie nad SMS ZPRP II Kwidzyn będą starali się podtrzymać dobrą passę i utrzymać czwarte miejsce w lidze, co potwierdza trener żółto – czerwonych, Robert Wicon:

„Uważam, że czeka nas niezwykle trudne spotkanie w Olsztynie. Szczypiorniak jest w tej chwili po samych porażkach i na pewno będzie chciał zacząć wygrywać, tym bardziej, że gramy przed samymi świętami. Oczywiście my też mamy taki sam zamiar i jedziemy tam po trzy punkty, innej możliwości nie widzę. Będziemy tam walczyć na sto procent oczywiście z dużym szacunkiem dla rywali bo to fajny klub i dobrze nam tam się gra. Mam nadzieję, że drużyna podejdzie do tego meczu z chłodną głową i pełną koncentracją.”

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)