Żółto – czerwoni po dość niespodziewanej porażce na własnym terenie z SMS ZPRP Kwidzyn, tym razem udadzą się do odległego Płocka, gdzie zmierzą się z miejscowym SMS ZPRP II Płock. Kolejny mecz z akademikami, może również przysporzyć im nie lada problemów, dlatego zdaniem szkoleniowca żółto – czerwonych – Roberta Wicona, tym razem muszą zagrać dużo skuteczniej:

” Ten mecz będzie podobny jak ostatnie nasze spotkanie z SMS Kwidzyn. Drużyna przeciwna na pewno będzie żądna rewanżu za porażkę w Wejherowie i zrobi wszystko, aby to spotkanie wygrać. SMS jest drużyną która gra z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Są zespołem bardzo ambitnym, szczególnie na własnym terenie i łatwo się nie poddają. My oczywiście jedziemy tam po zwycięstwo i myślę, że jak zagramy na naszym poziomie to powinniśmy nawiązać walkę. Mecz oczywiście nie będzie łatwy, podobnie jak z SMS Kwidzyn dlatego trzeba być skoncentrowanym i skupionym na własnych zadaniach. Musimy przede wszystkim w sytuacjach stuprocentowych wykorzystywać te okazję, bo w ostatnim meczu zmarnowaliśmy trzynaście takich sytuacji. Moja drużyna oczywiście jest zmotywowana do tego meczu i zobaczymy jak to się potoczy. Niestety mamy kilku kontuzjowanych graczy którzy nie zagrają, a mianowicie Oskar Szafrański, Rafał Wicki, Fabian Bach i Maksymilian Sałata. Mam nadzieję, że drużyna będzie skoncentrowana i powalczy o trzy punkty, bo nic innego nas nie interesuje. „

Tytani po siedemnastu kolejkach zajmują czwarte miejsce w tabeli, rywale natomiast znajdują się na siódmym miejscu. Początek sobotniego spotkania w Płocku o godzinie 17:30.

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)