Szczypiorniści Tytanów Wejherowo, w najbliższą środę powracają na ligowe parkiety. Podopieczni Roberta Wicona we własnej hali podejmą drużynę SMS ZPRP I Kwidzyn.

Wejherowianom do zakończenia pierwszej rundy zostały dwa mecze ( kolejny, wyjazdowy z Gwardią Koszalin rozegrany zostanie w najbliższą sobotę) i jeśli chcą wyprzedzić w tabeli Usar Kwidzyn, to muszą obydwa spotkania wygrać. Teoretycznie środowe spotkanie jest łatwiejsze, jednak jak dodaje szkoleniowiec żółto – czerwonych, Robert Wicon zespół SMS to bardzo wymagający rywal:

” Drużyna z Kwidzyna jest bardzo perspektywiczna i widać, że z każdym meczem gra coraz lepiej. Gra z nimi zawsze jest emocjonująca i wymagająca. Ja mam większy problem ze swoją kadrą bo tak naprawdę dopiero jutro będę wiedział kto wystąpi. Plaga chorób i urazów sprawiła, że nie mam komfortu trenowania z całym zespołem. Oczywiście będziemy grali o zwycięstwo i trzy punkty bo tak zawsze podchodzimy, ale w jakim zestawieniu wyjdziemy tego nie jestem w stanie obecnie powiedzieć.

Kwidzynianie w ośmiu rozegranych spotkaniach trzy razy wygrali, a pięć razy schodzili pokonani. W tabeli z ośmioma punktami zajmują obecnie siódme miejsce. Tytani zagrali jeden mecz mniej od rywali, a w lidze z piętnastoma punktami plasują się na piątym miejscu. Początek zmagań w Wejherowie o godzinie 19.00

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)