Już jutro piłkarze Tytanów Wejherowo zagrają swój kolejny mecz ligowy. W ramach dziewiątej kolejki zmierzą się na wyjeździe ze szczypiornistami Gwardii Koszalin.

Gospodarze w dotychczas rozegranych ośmiu spotkaniach, przegrali zaledwie raz z Sokołem Kościerzyna i to oni są uważani za faworyta jutrzejszego meczu. Tytani mają na koncie dwie porażki oraz sześć zwycięstw, także w przypadku wygranej zrównają się punktowo z drużyną Gwardii.

Robert Wicon (trener Tytanów Wejherowo)

Mecz na pewno będzie miał inny przebieg niż ostatnie spotkanie z SMS-em. Piłkarze Gwardii zostali wzmocnieni przed sezonem i mają aspirację awansu do wyższej ligi. To oni muszą z nami wygrać, my jedziemy tam bez presji, z nastawieniem na dobrą solidną grę. Musimy tam zagrać bardzo dobre zawody, nawet powiedziałbym,że najlepsze w naszym wykonaniu jakie tylko były, ponieważ nigdy z nimi nie wygraliśmy. Na pewno czeka nas bardzo trudny mecz, ale ja wierzę w moją drużynę. Jedziemy tam powalczyć, zagrać z ambicją i liczymy na korzystny wynik. Mamy wytyczone swoje zadania i mam nadzieję, że drużyna pokaże tam przysłowiowy pazur. Cieszę się, że kadrowo wyglądamy już lepiej, więcej zawodników przychodzi na trening i mam nadzieję, że przełoży się to na lepszą grę. Jeżeli chodzi o kontuzję to do Marcina Wickiego dołączył Mikołaj Sałata który ma zapalenie kolana i do końca sezonu już nie zagra z nami”

Początek sobotnich zmagań w Koszalinie o godzinie 15.00