Szczypiorniści Tytanów Wejherowo w najbliższą niedzielę wyjeżdżają do Iławy, gdzie w meczu ligowym zmierzą się z miejscowym Aqua-Instal Jeziorakiem. Rywale to solidny zespół który wygrał wszystkie swoje spotkania, dlatego zdaniem Roberta Wicona jego podopieczni muszą w tym meczu zagrać mocno skoncentrowani.

– „ Musimy do tego meczu być bardzo dobrze przygotowani, w pełni skoncentrowani przez całe spotkanie i przede wszystkim zagrać ze zrozumieniem tego czego ja oczekuję i czego oczekuje drużyna od siebie. Oni muszą zrozumieć na przykład w jakim tempie chcą grać, kto ma mocniejszy atak, a kto słabszy i.t.d. Drużyna Jezioraka jest bardzo mocną drużyną, mają dobrego trenera, doświadczony skład gdzie niektórzy zawodnicy mają przeszłość ekstra-klasową. Jest to zespół z aspiracjami do awansu, dlatego będzie to dla nas ciężkie spotkanie. Nie mniej jednak jedziemy tam po zwycięstwo, trzy punkty i odblokowanie się po tej serii porażek jakie mieliśmy w ostatnim czasie. W Iławie zagra już Przemysław Warmbier, także powinienem mieć pełny skład. Mecz na pewno nie będzie dla nas łatwy, ale zrobimy wszystko, aby wygrać”.

Zespół Tytanów Wejherowo z dziewięcioma punktami zajmuje obecnie szóste miejsce, rywale z Iławy wygrali wszystkie mecze i z dwunastoma punktami plasują się na piątej pozycji. Warto jednak dodać, że drużyna Jezioraka rozegrała dwa spotkania mniej niż inne drużyny.

Początek niedzielnych zmagań w Iławie o godzinie 16:30

Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)