Piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo, zaczynają wiosenną rundę rozgrywek I ligowych. Jako, że w pierwszej części sezonu, pierwsze trzy mecze zagrali u siebie to teraz czekają ich trzy mecze wyjazdowe. W najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 zagrają w Bydgoszczy z miejscowym AZS UKW i jak wspomniał trener żółto-czerwonych, Robert Wicon – czeka ich ciężka przeprawa:

– ” Nasz przeciwnik to rywal nie przewidywalny. Nie zawsze wiemy w jakim składzie wyjdą i z jaką formą zagrają. My oczywiście musimy zagrać swoje, a nawet trochę więcej ponieważ do dyspozycji nie będę miał pełnego składu. Niestety wkradły się do nas kolejne choroby i urazy. Z przyczyn osobistych nie zagra z nami również Radosław Sałata, także jedziemy do Bydgoszczy mocno osłabieni. Oczywiście będę przestrzegał graczy, aby grali przez pełne sześćdziesiąt minut w skupieniu bo inaczej może się to dla nas źle skończyć”.

W rundzie jesiennej górą byli Tytani, którzy wygrali u siebie 47:32 (18:15). Po dwunastu rozegranych spotkaniach, ekipa z Bydgoszczy zajmuje dziewiątą lokatę, Tytani plasują się na czwartej pozycji. Początek niedzielnych zmagań o godzinie 13:00